Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Pliki te nie przechowują żadnych danych osobowych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

X

Zarząd Nieruchomości Mieszkalnych i Użytkowych w Elblągu

Zarządzamy najlepiej jak można

O nas

 

Zmiana numeru pogotowia hydraulicznego i gazowego!

888 106 180 w godz. 7.00-15.00

536 220 820 po godz. 15.00 oraz w dni wolne 

 

 

 

Szanowni właściciele! 

Informujemy, że uruchomiliśmy serwis umożliwiający dostęp do kartotek lokali webSIL. Zachęcamy do rejestracji poprzez wypełnienie formularza. System umożliwa w szczególności:

  • dostęp do aktualnego stanu konta,
  • historia wpłat i rozliczeń,
  • składniki zaliczek,
  • wprowadzenie i śledzenie stanów wodomierzy i zużycia mediów.

 

O nas

Zarząd Nieruchomości Mieszkalnych i Użytkowych spółka z o.o. istnieje na rynku nieruchomości od roku 2004.

      Jesteśmy firmą, która ma nowoczesne i niestandardowe podejście do obsługiwanych przez nas nieruchomości.

       Rozwiązujemy skomplikowane problemy nieruchomości w każdym zakresie tak technicznym, jak prawnym czy finansowym.

    Posiadamy kadrę wysoko wykwalifikowanych pracowników z wieloletnim doświadczeniem, a także współpracowników o najwyższych kwalifikacjach, współpracujemy z firmami, charakteryzującymi się wysoką jakością świadczonych usług.

      Poziom świadczonych przez nas usług umożliwia stały rozwój firmy, który określa się zwiększeniem ilości zarządzanych i administrowanych nieruchomości.

       Nasza firma obecnie zarządza i administruje kilkuset nieruchomościami na terenie województw warmińsko-mazurskiego i pomorskiego, nieruchomości te są własnością: gmin, wspólnot mieszkaniowych oraz spółdzielni mieszkaniowych.

    Administrujemy również nieruchomościami o prywatnej własności z pełnym zakresem obsługi, w tym w zakresie najmu (z rozliczeniami pomiędzy właścicielami a najemcami) oraz całkowitym rozliczeniem finansowym nieruchomości.

       Administrujemy nieruchomościami służby i ochrony zdrowia.

     Obiekty przez nas zarządzane posiadają konstrukcję: od tradycyjnej drewnianej, drewniano-murowanej, murowanej, wielkoblokowej, wielkopłytowej po przemysłową, są to budynki od kilkulokalowych po wieżowce i apartamentowce oraz budynki użytkowe.

    Prowadzimy działaność w celu polepszenia stanu technicznego nieruchomości, którymi zarządzamy i administrujemy, w ramach tych działań prowadzimy remonty: w oparciu o środki własne nieruchomości lub pozyskane dla nich kredyty oraz dofinansowania.

     Pozyskujemy dla nieruchomości kredyty inwestycyjne oraz z dopłatą ze Skarbu Państwa w ramch premii termomodernizacyjnych oraz remontowych - zapewniamy obsługę kredytów przez cały okres spłaty, aż do ich ostatecznego rozliczenia.

   Przeprowadziliśmy do chwili obecnej remonty w około 252 budynkach (w tym w ponad 100  termomodernizacje i docieplenia) - następne remonty trwają.

      Firma nasza jest kierowana przez prezesa zarządu – Andrzeja Zalewskiego – (licencjonowanego zarządcę nieruchomości – licencja nr 969) pracującego w gospodarce nieruchomościami od ponad 28 lat, w tym zarządzającego wspólnotami mieszkaniowymi od ich powstania i wejścia w życie „Ustawy o własności lokali” w roku 1995

     Nasza firma jest członkiem Ogólnopolskiej Izby Gospodarki Nieruchomościami, co gwarantuje najwyższą jakość wykonywanych usług.